W ostatnim czasie miałam okazję być na treningach różnych grup biegowych. Oprócz treningu biegowego, który był priorytetem poświęcaliśmy sporo czasu na rozmowy, w trakcie których każdy z każdym mógł się wymieniać swoimi doświadczeniami biegowymi, żywieniowymi itd. Jako, że kojarzona jestem z produktami SALCO SPORT THERAPY pytano o ich właściwości, jak działają, jak długo stosować itp. Dziś w dużym skrócie o właściwościach SALCO SPORT THERAPY – celowo jest to wiedza jak w „pigułce”, ale bardziej zainteresowanych zapraszam na: www.salco.pl

ODPRĘŻ SIĘ

Czy wiesz, że podczas relaksującej kąpieli możesz dostarczyć swemu ciału cennych minerałów?
Już 20-minutowa kąpiel solankowa sprawi, że w Twoim organizmie wrośnie poziom wielu niezbędnych pierwiastków (np. magnez, potas, wapń,jod).

WZMOCNIJ ORGANIZM

Sięgasz po kolejne lekarstwo?
Biopierwiastki zawarte w solance uaktywnią system obronny, stymulując go do walki z zagrożeniami. Samodzielnie pokonasz wiele słabości, traktuj jako ostateczność.

UWOLNIJ SIŁĘ MIĘŚNI

Czujesz ból mięśni po treningu?
Dzięki kąpielom solankowym Twój organizm szybciej zwalczy stany zapalne i lepiej poradzi sobie z bólem. Odżywisz mięśnie, jednocześnie oczyszczając je ze zbędnych produktów przemiany materii.

POPRAW SWOJE WYNIKI

Chcesz trenować częściej? Chcesz ćwiczyć na większych obciążeniach i uniknąć kontuzji?
Wpisz kąpiele solankowe w swój plan treningowy, odżywiaj i regeneruj swój organizm. Szybciej osiągniesz zamierzone cele!

WSPOMÓŻ PROCESY MINERALIZACJI

Sposób na mocniejsze kości? Procesy zachodzące w organizmie podczas kąpieli solankowej poprawiają gospodarkę wapniową budującą ich strukturę i wytrzymałość.

ZADBAJ O STAWY

Czujesz, że regularne treningi obciążają Twoje stawy? Nawet dwa zabiegi solankowe w tygodniu pomogą Ci zachować sprawność stawów na dłużej. Poprawią ich ukrwieni oraz zwiększą zakres ruchu

OCZYŚĆ SWÓJ ORGANIZM

Korzystasz z sauny? Gorąca kąpiel solankowa oczyszcza organizm podobnie do niej. Zamienne stosowanie tych zabiegów da Ci większą swobodę gospodarowania czasem przeznaczonym na odpoczynek.

USPOKÓJ ODDECH

Podczas treningu Twoje płuca pracują na pełnych obrotach? Po wysiłku daj im odetchnąć! Gdy ciało rozluźni się w relaksującej kąpieli, Twój oddech „uspokoi” się i pogłębi.

PRODUKTY SALCO:

  • Salco Sport Therapy
  • Salco Sport Therapy Fit&Body
  • Salco Sport Therapy Aroma