Nie od dziś wiadomo, że rozwój w każdej dziedzinie życia to nie tylko ogrom własnej pracy, sporo wyrzeczeń, ale również wsparcie finansowe. Nie inaczej jest ze sportem. Przygotowania, a potem starty w biegach górskich wymagają wysokich nakładów finansowych. Większość imprez odbywa się poza granicami naszego kraju, w Europie oraz na pozostałych kontynentach. Uczestnictwo w startach, zwłaszcza na arenie międzynarodowej, związane jest z wysokimi kosztami logistycznymi, opłatami wpisowymi oraz realizacją całego cyklu treningowego.

Bieganie jest jedną z najbardziej popularnych i powszechnych dyscyplin sportowych w Polsce i na świecie, a liczba biegaczy i w ogóle osób aktywnych stale rośnie. Wiele imprez związanych z biegami jak np Festiwal Biegowy w mojej rodzinnej Krynicy-Zdrój gromadzi tysiące uczestników. Każdy taki bieg jest szeroko reklamowany w mediach, informacje ukazują się w prasie i telewizji, co pozwala na szeroki dostęp do potencjalnych odbiorców.

Sponsoring sportowy to jedna z form pomocy w realizacji moich celów i wyzwań. Moja kariera nie byłaby możliwa bez wsparcia ze strony życzliwych ludzi, firm i instytucji. Do tej pory zaufali mi:

Współpracuję i gorąco polecam:

Ganbinet Kore

Serdecznie zapraszam do współpracy i kontaktu. Przygotuje dla Państwa dedykowaną ofertę odpowiadającą profilowi Państwa firmy.

Do tej pory zaufali mi:

W praktyce