Na wstępie kilka słów historii o skitourach w Krynicy Zdroju:

W 2010r. znajomi pokazali mi po raz pierwszy skitoury. Długo nie trzeba było czekać na moment kiedy złapałam „bakcyla” do tego typu narciarstwa. W między czasie byłam młodą Panią magister pracującą w małej firmie w Krakowie, ale po kilku miesiącach pracy biurowej, stwierdziłam, że nie jest ona dla mnie.  Tutaj też długo nie trzeba było czekać na mój nowy pomysł na życie… 😉 W wieku 24 lat postanowiłam założyć swoją pierwszą (i jak do tej pory jedyną) FIRMĘ! 🙂

Zakochana w skitourach i zimie wiedziałam, że ten kierunek będzie odpowiedni dla rozwoju mojej firmy. Najpierw powstała szkółka narciarska Instruktorki (ktorej działaność aktualnie jest zawieszona ze względów prywatnych) oraz wypożyczalnia nart skitourowych i rakiet śnieżnych.

Oprócz mnie nikt nie miał przekonania do tego pomysłu, ale ja to po prostu „czułam” 🙂 I tak krok po kroku robiłam swoje nie patrząc na opinie innych, że przecież ta inwestycja w sprzęt się nigdy nie zwróci 😉
Zwróciła się czy nie? Tego właściwie nie wiem i wolę nie sprawdzać. Ale satysfakcja z tego, że rozkręciłam troszkę skitoury w Krynicy zostanie mi do końca życia, a pomysł wypożyczalni był strzałem w dzieciątkę jak się okazuje po kilku latach. Odwiedza nas coraz więcej osób,któe chcą wypożyczyć sprzęt, dodatkow cały czas rozbudowujemy wypożyczalnie, wymieniamy sprzęt na nowszy, poszerzamy razem z ekipą MondoSport swoją ofertę zarówno w kwestii wypożyczalni jak i innych działań skitourowych.

Zapraszam do wypożyczalni, na wycieczki i weekendy skitourowe 🙂

Narty ski-tourowe to „wyższy” poziom naraciarstwa, a Beskid Sądecki to idealne miejsce, aby zacząć stawiać pierwsze kroki na nartach w terenie.

A wszystko to aktualnie na instagramie oraz facebooku znajdziecie pod nazwą: